Współpraca

Współpraca

Podejmuję się różnorakich zleceń copywriterskich, najchętniej związanych z tematyką, jaką zaobserwować można na tym blogu: miękkie finanse, oszczędzanie pieniędzy, emerytury, inwestowanie dla Kowalskiego itp., ale także artykuły dotyczące preppingu oraz osprzętu turystycznego, survivalowego, militarnego. Tak naprawdę może być każdy temat, który da się zgłębić drogą naturalnego researchu.

Info o mnie

Od 2013 roku zajmowałem się zawodowo prowadzeniem serwisu internetowego rynekzlota24.pl, którego tematyka – jak nie trudno się domyślić – obracała się wokół złota.

W 2014 roku wróciłem do mej młodzieńczej pasji – pisania. Napisałem i wydałem w formie ebooka swoją pierwszą mikropowieść – Erę Mroku, która dała początek dłuższej przygodzie z pisaniem.

W 2016 roku zostałem redaktorem naczelnym magazynu Mysaver oraz serwisu internetowego Mysaver.pl. Rzec można, iż był to moment, kiedy z człowieka o backgroundzie content marketingowym, zacząłem przeistaczać się w dziennikarza. Pomału zaczynały się także „radykalizować” moje poglądy na kwestie finansów.

Magazyn Mysaver na konferencji WallStreet 22 w Karpaczu

Obecnie poza Mysaverem współpracuję także z serwisem Wroclife.pl, ze Studiem kreatywnym Mamy.to, a także z wydawnictwem Wiedza i Praktyka.

Jak zadbać o swoją emeryturę? Bartosz Adamiak, wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Najnowszy projekt, który zresztą jest najbardziej wyeksponowany na tej stronie, to Preppers Podcast. Można go posłuchać zarówno tutaj, jak i na takich serwisach jak YouTube, Soundcloud, iTunes czy Spotify.

Od kwietnia współtworzę także magazyn Wroclife.

Zapraszam do kontaktu: kontakt@bartoszadamiak.com

Photo by rawpixel on Unsplash

0 Udostępnień