Nowy Wroclife już jest

Wroclife

W momencie, gdy czytacie te słowa, zapewne w wielu miejscach we Wrocławiu leży już nowy numer magazynu Wroclife. A w nim – oprócz wielu ciekawych artykułów poświęconych życiu i pracy we Wrocławiu, także i jeden mój tekst! 🙂

Konkretnie moja relacja z politycznego stand-upu prof. Roberta Gwiazdowskiego. Konkretnie z jego pierwszego spotkania, które odbył się we Wrocławiu, zanim jeszcze ogłosił, że zamierza iść do polityki.

Z ciekawszych rzeczy godny polecenia jest artykuł Adrianny Machalicy pt. „Praca to ich pasja”, traktujący o dawnych zawodach, które wciąż jeszcze wykonywane są przez rzemieślników (np. zdun, kowal czy modystka).

Zobacz także: Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?

Jest też coś bardziej z działki literackiej – wywiad z Martą Kisiel, który przeprowadziła Małgorzata Zdziebko-Zięba. A także zbiór legend wrocławskich uporządkowany przez Julię Bakalarz.

Wroclife znaleźć chyba stosunkowo łatwo – wystarczy wyjść gdzieś na kawę czy piwo. Tak że nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić was do przeprowadzenia takiego właśnie działania, celem wejścia w posiadanie nowego Wroclife’a.

Tschüss!

Zobacz także darmowe ebooki:

Lustro Iluszyna i cztery inne miniatury
Palladyni wina i miecza
Reset - powieść postapo
Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?
Sukkub i inne opowiadania
Era Mroku - Bartosz Adamiak
Rae Ragis

0 Udostępnień

Bartosz Adamiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *