Darmowe ebooki pdf

Poniżej przedstawiam cztery darmowe ebooki pdf, które można pobrać całkowicie za free. Dlaczego za free? Albowiem jestem ich autorem. I tak sobie wymyśliłem.

Lustro Iluszyna i cztery inne miniatury

„Lustro Iluszyna i cztery inne miniatury” to zbiór pięciu niezbyt długich opowiadań o bardzo niejednoznacznej naturze. Choć można się w nich doszukiwać pewnych powiązań czy podobieństw, to jednak ich naczelną cechą jest właśnie zróżnicowanie. Ale – jak napisałem na stronie tytułowej – gentleman się nie tłumaczy. Tak po prostu jest, i tyle.

Pobierz ebook

Palladyni wina i miecza

Palladyni wina i miecza

Mama zawsze mówiła mu, że życie jest jak pudełko czekoladek. Ale pewnego dnia w ich wiosce pojawiły się bergamijskie psy i ścięły jej głowę. Pozostawiony sobie samemu Frag zaczął kraść. Został najlepszym złodziejem w okolicy, wstąpił do gangu i był na szczycie, spadł ze szczytu, był poszukiwany i zaszczuty, trafił do więzienia, wyszedł i… dalej pędził prosty żywot drobnego złodziejaszka.

Więcej informacjiStrona książki na lubimyczytac.pl | Fanpage na facebooku

Pobierz ebook Palladyni wina i miecza

Podziemny Wrocław:  Kto wysysa krew w Breslau?

Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?

Znaleziono trupa. Konkretnie, to znaleziono tego trupa nad ranem, gdy nad ośnieżonymi trotuarami unosiła się mgła. Gliniarze mieli nie lada problem, gdyż na miejsce zbrodni musieli dostarczyć inspektora Wiesława Kulickiego (pseudonim Towarzysz).

Strona na lubimyczytac.pl

pobierz pdf

Reset

Reset - powieść postapo

War… War never… tfu… chciałem powiedzieć, że świat bardzo zmienił się po Resecie. Czym dokładnie był Reset? Tego nie wie chyba nikt. A przynajmniej nikt oficjalnie nie przyzna się, że wie. Pewnego dnia system zawalił się, a świat utonął w chaosie. W ludziach odezwały się najgorsze instynkty…

Strona na lubimyczytac.pl

pobierz pdf

Sukkub i inne opowiadania

Sukkub i inne opowiadania

Lekka, pełna rubasznego humoru fantastyka osadzona w aurze surowej natury, mrocznych lasów i niepokojących wzgórz. Bohaterowie to duet klasyczny do bólu, choć trochę przerysowany: Hern — superbohater ze słabościami do używek, kobiet i hazardu; Arktus — pomocnik, wioskowy głupek, opoka, zwykle obrywa najbardziej. Są wyjęci spod prawa, ale niesłusznie. Zarabiają na chleb tępieniem plugawych bestii, ale nie zawsze chodzi o zabijanie… czasem tylko o zaspokojenie żądzy jakiejś rozbestwionej złośnicy.

Pobierz ebook Sukkub i inne opowiadania

Era Mroku

Era Mroku - Bartosz Adamiak

Witajcie w grodzie Tomwil, gdzie równie łatwo stracić życie dla paru goliatów, jak i spotkać babę z trzema cycami. A i gdy fortuna się do ciebie uśmiechnie, to też źle, bo uwagę na siebie przyciągniesz psychopatów sprawujących władzę. Jeśliś bystry, tu spełnisz swoje sny.

pobierz pdf

Rae Ragis

Rae Ragis

W drugim tomie sagi Era Mroku, Paweł (znany już jako Pablo Sauromata) musi odbyć podróż na daleką północ, do opustoszałej twierdzy Rae Ragis, w której podziemiach spoczywa super-komputer strzegący planety. Jedynie jego reset może sprawić, by Sauromata mógł powrócić do domu.

pobierz pdf

Photo by Aliis Sinisalu on Unsplash

Zobacz także darmowe ebooki:

Lustro Iluszyna i cztery inne miniatury
Palladyni wina i miecza
Reset - powieść postapo
Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?
Sukkub i inne opowiadania
Era Mroku - Bartosz Adamiak
Rae Ragis

11 Udostępnień

Bartosz Adamiak