Premiera: Palladyni wina i miecza

Premiera listopadowa: Palladyni wina i miecza

Od paru lat udaje mi się opublikować coś przynajmniej raz do roku. W ubiegłym roku była to powieść z gatunku weird noir – Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau? Tym razem uderzam w nutę fantasy!

Będzie chamsko

Palladyni wina i mieczaPalladyni wina i miecza to powrót do korzeni, a zatem literatury lekkiej, łatwej i przyjemnej, a zarazem pełnej bardzo niskiego, prymitywnego humoru ocierającego się o chamstwo i skrajną polityczną niepoprawność. Czyli wszystko to, co właściwie stanowi crème de la crème twórczości spod znaku Księgarni Adamiak.

Główny bohater jest jak zwykle niepoprawny we wszystkim, co robi. Tym razem jest to drobny złodziejaszek z przebiegiem, któremu trafiło się ziarno, jak ślepej kurze – pewnego dnia obudził się jako członek ekipy, która wyrusza na tzw. „wielką przygodę”.  W tle burzliwe losy państwa Niuatra, które pogrążone było w krwawym, wieloletnim konflikcie ze swoim sąsiadem – Bergamią.

Premiera

Ebook udostępniony zostanie 9 listopada 2018 roku, zgodnie z moim manifestem całkowicie za darmo. Odpowiadając na zarzut psucia rynku, który sformułował na fanpage`u kolega Szymon – nie psuję rynku. Rynek nie ma pojęcia o moim istnieniu. Psują go inni 🙂

Daj znać, że czekasz 🙂

Fragment do odsłuchu

Aktualności na temat książki można śledzić na dedykowanym fanpage.

1 Udostępnień