Książki fantasy do pobrania za darmo

Książki fantasy do pobrania za darmo

Jeśli szukasz książek fantasy do pobrania za darmo, to możesz już powiedzieć „bingo”. Tutaj pobierzesz całkiem legalnie moje dwa ebooki fantasy w pdf. Udostępniam je legalnie, z własnej woli, i mam do nich pełne prawa. 

Czytaj także: 7 powodów, dla których warto opublikować powieść jako darmowy ebook

Książki fantasy do pobrania za darmo

Era Mroku - Bartosz AdamiakEra Mroku

Witajcie w grodzie Tomwil, gdzie równie łatwo stracić życie dla paru goliatów, jak i spotkać babę z trzema cycami. A i gdy fortuna się do ciebie uśmiechnie, to też źle, bo uwagę na siebie przyciągniesz psychopatów sprawujących władzę. Jeśliś bystry, tu spełnisz swoje sny.

Więcej informacji

pobierz pdf

Rae RagisRae Ragis

W drugim tomie sagi Era Mroku, Paweł (znany już jako Pablo Sauromata) musi odbyć podróż na daleką północ, do opustoszałej twierdzy Rae Ragis, w której podziemiach spoczywa super-komputer strzegący planety. Jedynie jego reset może sprawić, by Sauromata mógł powrócić do domu.

Więcej informacji

pobierz pdf

Krótki FAQ

Czytaj także: Premiera listopadowa: Palladyni wina i miecza

Czy książki są naprawdę za darmo i czy są legalne?

Tak. Jestem ich autorem. Udostępniam je całkowicie za darmo i są legalne 🙂 Jest to dla mnie forma promocji. Nie sprzedaję swoich książek za pieniądze. Może kiedyś będę to robił, ale póki co, są za darmo.

Czy oczekuję czegoś w zamian?

Będzie mi bardzo miło, jeżeli ktoś zdecyduje się wystawić ocenę i opinię na lubimyczytac.pl. Nie oczekuję też, że będzie to opinia dobra. Ma być przede wszystkim szczera.

Książki mi się podobały. Co mogę zrobić oprócz wystawienia opinii?

Oczywiście będę wdzięczny za każdą formę promocji: polecenie, udostępnienie strony w mediach społecznościowych, wstawienie linka na stronie czy napisanie recenzji książki na swoim blogu. Jestem również otwarty na każdy rodzaj współpracy.

Czy mogę umieścić link bezpośrednio do książki?

Czemu nie? Choć w pierwszej kolejności wolałbym do strony głównej.

Czy są tu jeszcze inne ebooki za darmo?

Tak, wszystkie darmowe ebooki są na stronie głównej Księgarni Adamiak.

Czytaj także: Fantastyka książki

Photo by Brandi Redd on Unsplash

0 Udostępnień