Fantastyka książki

Fantastyka książki

Trzy główne nurty to fantastyka naukowa (science fiction), fantasy oraz horror. W obrębie tych trzech gatunków występują jeszcze podgatunki, jak np. urban fantasy, heroic fantasy, fantastyka postapokaliptyczna (postapo), steampunk czy cyberpunk.

Poniżej przedstawiam kilka darmowym książek w postaci e-booków do pobrania za darmo. Zachęcam do pobierania, czytania, ale także do zostawiania opinii na lubimyczytac.pl. Wszystkie prezentowane poniżej e-booki są legalne. Jestem ich autorem i udostępniam je za darmo zgodnie z moją polityką.

Odwiedzajcie także moją stronę na facebooku.

Cykl Era Mroku

Era Mroku - Bartosz AdamiakEra Mroku

Witajcie w grodzie Tomwil, gdzie równie łatwo stracić życie dla paru goliatów, jak i spotkać babę z trzema cycami. A i gdy fortuna się do ciebie uśmiechnie, to też źle, bo uwagę na siebie przyciągniesz psychopatów sprawujących władzę. Jeśliś bystry, tu spełnisz swoje sny.

Czytaj więcej o Erze Mroku

pobierz pdf

Rae RagisRae Ragis

W drugim tomie sagi Era Mroku, Paweł (znany już jako Pablo Sauromata) musi odbyć podróż na daleką północ, do opustoszałej twierdzy Rae Ragis, w której podziemiach spoczywa super-komputer strzegący planety. Jedynie jego reset może sprawić, by Sauromata mógł powrócić do domu.

Czytaj więcej o Rae Ragis

pobierz pdf

Hern łowca wiedźm

Sukkub i inne opowiadaniaSukkub i inne opowiadania

Lekka, pełna rubasznego humoru fantastyka osadzona w aurze surowej natury, mrocznych lasów i niepokojących wzgórz. Bohaterowie to duet klasyczny do bólu, choć trochę przerysowany: Hern — superbohater ze słabościami do używek, kobiet i hazardu; Arktus — pomocnik, wioskowy głupek, opoka, zwykle obrywa najbardziej. Są wyjęci spod prawa, ale niesłusznie. Zarabiają na chleb tępieniem plugawych bestii, ale nie zawsze chodzi o zabijanie… czasem tylko o zaspokojenie żądzy jakiejś rozbestwionej złośnicy.

Pobierz ebook Sukkub i inne opowiadania

 

 

Czytaj także: Premiera listopadowa: Palladyni wina i miecza

Photo by Perfecto Capucine on Unsplash

0 Udostępnień