Darmowe ebooki pdf

Darmowe ebooki pdf

Darmowe ebooki pełne wersje po polsku pdf bez rejestracji na bartoszadamiak.com.

Poniżej przedstawiam cztery ebooki w pdf, które można pobrać całkowicie za darmo.

Czytaj także: 7 powodów, dla których warto opublikować powieść jako darmowy ebook

Darmowe ebooki

Reset - powieść postapoReset

War… War never… tfu… chciałem powiedzieć, że świat bardzo zmienił się po Resecie. Czym dokładnie był Reset? Tego nie wie chyba nikt. A przynajmniej nikt oficjalnie nie przyzna się, że wie. Pewnego dnia system zawalił się, a świat utonął w chaosie. W ludziach odezwały się najgorsze instynkty…

Więcej informacji

pobierz pdf

Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?Podziemny Wrocław:  Kto wysysa krew w Breslau?

Znaleziono trupa. Konkretnie, to znaleziono tego trupa nad ranem, gdy nad ośnieżonymi trotuarami unosiła się mgła. Gliniarze mieli nie lada problem, gdyż na miejsce zbrodni musieli dostarczyć inspektora Wiesława Kulickiego (pseudonim Towarzysz).

Więcej informacji

pobierz pdf

 

Era Mroku - Bartosz AdamiakEra Mroku

Witajcie w grodzie Tomwil, gdzie równie łatwo stracić życie dla paru goliatów, jak i spotkać babę z trzema cycami. A i gdy fortuna się do ciebie uśmiechnie, to też źle, bo uwagę na siebie przyciągniesz psychopatów sprawujących władzę. Jeśliś bystry, tu spełnisz swoje sny.

Więcej informacji

pobierz pdf

Rae RagisRae Ragis

W drugim tomie sagi Era Mroku, Paweł (znany już jako Pablo Sauromata) musi odbyć podróż na daleką północ, do opustoszałej twierdzy Rae Ragis, w której podziemiach spoczywa super-komputer strzegący planety. Jedynie jego reset może sprawić, by Sauromata mógł powrócić do domu.

Więcej informacji

pobierz pdf

 

Czytaj także: Fantastyka książki

Czytaj także: Premiera listopadowa: Palladyni wina i miecza

Dlaczego te ebooki są darmowe?

Jestem ich autorem. Udostępniam je całkowicie za darmo, a co za tym idzie – są całkowicie legalne 🙂 Jest to dla mnie forma promocji. Nie sprzedaję swoich książek za pieniądze. Może kiedyś będę to robił, ale póki co, są za darmo.

Nie oczekuję niczego w zamian, ale będzie mi bardzo miło, jeżeli ktoś zdecyduje się wystawić ocenę i opinię na lubimyczytac.pl. Nie oczekuję też, że będzie to opinia dobra. Ma być przede wszystkim szczera.

Czytaj także: Książki fantasy do pobrania za darmo

Photo by Perfecto Capucine on Unsplash

0 Udostępnień